За результатами земельних торгів, проведених у лютому, найдорожчою стала земельна ділянка площею майже 3 га в адмінмежах Степківської сільської ради Уманського району. Під час конкурентної боротьби інвесторів плата за оренду цієї ділянки зросла з 1,7 тис. грн до 25,6 тис. грн, або з 8% від нормативної грошової оцінки землі (НГО) до 117%.

Усього в останній місяць зими 2020 року в Черкаській області проведено 7 аукціонів, де продано права оренди 8-ми земельних ділянок загальною площею понад 42 га. Стартова ціна продажу прав оренди разом становила 40,7 тис. грн. У ході проведення торгів вартість зросла майже вдвічі – до 79 тис. грн. Ці кошти щорічно надходитимуть до бюджетів місцевих рад, в адмінмежах яких розташовані ділянки.

Довідка:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».