У червні за результатами торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, продано права оренди 11-тьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 138,8 га.

Передано в користування на 7 років три ділянки на Монастирищині й по чотири ділянки в Катеринопільському й Кам’янському районах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. До сільських рад, в адмінмежах яких розташовані ці ділянки, переможці торгів разом сплачуватимуть 376 тис. грн. щороку.

Найдорожче продано право оренди земельної ділянки площею 11,5 га в адмінмежах Лубенської сільської ради Кам’янського району. Розмір річної орендної плати за неї зріс до 115,13% від нормативної грошової оцінки землі (НГО) та становить 31 тис. грн (стартова вартість була 2155 грн – 8% від НГО).

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».