У Черкаській області 14626 осіб скористалися онлайн-послугою “Замовлення витягу з Державного земельного кадастру”. Опрацьовано 14479 звернень, решта –  в роботі. Лише з початку цього року завдяки інтернету замовили витяги про земельні ділянки 645 громадян.

Найбільше онлайн-замовлень витягів із Державного земельного кадастру (ДЗК) надійшло про земельні ділянки, які  розташовані в Корсунь-Шевченківському районі – 4187 заявників, Черкаському районі й Черкасах – (1088), на Городищині (1204) й Смілянщині – 845  особи.

На сьогодні всього в Україні землевпорядна служба опрацювала 334 504 електронні звернення.

Електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку працює на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua (у розділі «Публічна кадастрова карта»). Отримати готовий документ громадяни можуть у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обрали самі ж під час замовлення.

Сервіс також дозволяє за допомогою електронного платіжного засобу оплатити послугу, вартість якої становить 88,1 грн. Отримані кошти зараховуються до державного або відповідного місцевого бюджету.