Із часу запровадження в грудні 2017 року онлайн-послуги з реєстрації земельних ділянок і до сьогодні в Черкаській області зареєстрували в Державному земельному кадастрі (ДЗК) 82 ділянки, майже стільки ж заяв перебуває в роботі.

Новий функціонал дозволяє сертифікованим інженерам-землевпорядникам подавати заявки на реєстрацію ділянок онлайн, уникаючи прямого контакту із надавачем послуги. Розробив і впровадив функціональну можливість державної реєстрації земельної ділянки з подачею заяви через особистий електронний кабінет сертифікованими інженерами-землевпорядниками ДП «Центр державного земельного кадастру» з метою вдосконалення програмного забезпечення Державного земельного кадастру. Тепер подати документи на реєстрацію земельної ділянки в Державному земельному кадастрі можна в онлайн-режимі через e.land.gov.ua протягом кількох хвилин.

Завдяки цій електронній послузі діє принципово новий рівень якості обслуговування фізичних та юридичних осіб, що створює сприятливі умови для земельних правовідносин. Цей сервіс заощаджує час і зусилля громадян, робить процес реєстрації прозорим, усуває суб’єктивні фактори під час реєстрації земельної ділянки.

Реєстрація земельних ділянок у ДЗК – одна з найбільш важливих і водночас складних адміністративних послуг. Щорічно в Україні реєструють у Державному земельному кадастрі  близько 1 млн ділянок, понад 70 тисяч із яких розташовані в Черкаській області.