Минулого місяця Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області організувало аукціони продажу права оренди 17 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Ці ділянки розташовані в Жашківському (5), Лисянському (4), Канівському (4), Монастирищенському (2) й по 1 ділянці в Корсунь-Шевченківському й Маньківському районах. Загальна площа наділів становить майже 132 га.

      За користування цією землею до бюджетів сільських рад щорічно надходитиме понад 203,5 тис. грн., що на 17,5 тис. грн. більше від стартової ціни (186 тис. грн.).

      Під час торгів значно зросла вартість землі площею 24,6 га в адмінмежах Хижинської сільської ради Лисянського району, де стартова ціна збільшилася з 8% до 12% від її нормативної грошової оцінки (НГО): із 29,7 тис. грн. до 44,6 тис. грн.

         У квітні 2017 року в області заплановано продати через аукціон права оренди 11 земельних ділянок загальною площею 105,17 га. Ця земля – в Жашківському, Городищенському й Звенигородському районах.

         Довідково:

       Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

        Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.