Протягом січня – червня 2020 року Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області організувало та провело 57 земельних аукціонів із продажу права оренди 140 земельних ділянок загальною площею понад 1,2 тис. га, що розташовані в Городищенському, Драбівському, Звенигородському, Золотоніському, Кам’янському, Канівському, Катеринопільському, Лисянському, Маньківському, Монастирищенському, Смілянському, Тальнівському, Уманському, Христинівському, Черкаському, Чигиринському, Чорнобаївському, Шполянському районах Черкащини.

За результатами торгів передано в користування на умовах оренди 37 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 344,5 га.

Разом стартова ціна продажу права оренди зазначених ділянок становила 351 тис. грн, або 8% від нормативної грошової оцінки землі (НГО). У ході проведення торгів орендна плата зросла до 961 тис. грн, це в середньому 21,9% від НГО ділянок, права оренди яких продано. Додаткові надходження до місцевих бюджетів – 610 тис. грн.