На особистому прийомі громадян керівником Держгеокадастру Черкаської області побувало семеро осіб

 Сьогодні, 15 жовтня, виконувач  обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Андрій Кисіль вчергове провів особистий прийом громадян. Для невідкладного вирішення питань відвідувачів на прийомі була начальник Управління землеустрою та охорони земель Валентина Коваленко, залучалися й інші працівники землевпорядної служби області.  

Цього разу до Головного управління Держгеокадастру звернулося семеро осіб, хоча попередньо записалося десятеро, зокрема і з інших областей. Відвідувачі приїхали з Катеринопільського, Маньківського, Уманського, Христинівського районів і з міст Городища й Золотоноші.

Громадяни з’ясовували питання щодо отримання землі у власність для ведення особистого селянського господарства, розпаювання земель КСП, переоформлення орендованої землі, яка дісталася у спадщину,  виділення земельних ділянок для учасників АТО за межами населеного пункту та ін.

В. о. начальника Держгеокадастру Черкаської області Андрій Кисіль надав консультації й вичерпні відповіді всім громадянам, роз’яснив подальші дії для вирішення їхніх проблем відповідно до земельного законодавства.

 

Прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області проводиться щотижня згідно з графіком, який розміщений на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня».