Сьогодні, 10 березня, відбувся особистий прийом  громадян виконувачем обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Сергієм Савченком.  

 Громадяни прибули із Катеринопільського, Кам’янського й Черкаського районів та міст Золотоноші й Умані. Відвідувачі запитували про надання землі у власність, зокрема учасникам АТО, щодо обліку земель садівничого товариства, уточнювали перелік документів для отримання земельної ділянки у власність тощо.

Керівник обласного Держгеокадастру Сергій Савченко всім громадянам надав вичерпні відповіді, роз’яснив законодавство з порушених питань і подальші дії для вирішення їхніх земельних проблем. Для більш оперативного розгляду звернень на прийомі також були начальник Управління землеустрою та охорони земель Валентина Коваленко й начальник Управління державного земельного кадастру Ольга Пазинич.

Прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області керівництво проводить щотижня згідно з графіком, який розміщений на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня». Також у Головному управлінні щоденно діє «Громадська приймальня».