У приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області сьогодні, 23 січня, відповідно до графіка відбувся особистий прийом громадян начальником землевпорядної служби Черкащини Ольгою Залогою. На прийомі також була присутня начальник відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення Валентина Коваленко.

 

 

Попри негоду, для вирішення земельних проблем звернулися громадяни з сіл Чорнобаївського, Черкаського, Лисянського районів і Черкас. Люди з’ясовували питання щодо надання у власність земельних ділянок учасникам АТО та вчителям, як отримати земельну ділянку в межах об’єднаної територіальної громади,  повідомляли про ймовірне самовільне захоплення земель в адмінмежах їхнього населеного пункту та інше.

 

Ольга Залога надала всім кваліфіковану консультацію та залучила працівників Головного управління Держгеокадасту до сприяння відвідувачам у  позитивному вирішенні порушених ними питань.

Прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області проводиться щотижня згідно з графіком, який розміщений на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня».