У приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області відповідно до графіка відбувся особистий прийом громадян виконувачем обов’язків начальника Держгеокадатру Черкащини Ольгою Залогою.

      Щоб вирішити свої земельні проблеми, до керівника землевпорядної служби області звернулося 10 осіб. Серед них голова Катеринопільської РДА Ольга Ніколенко й голова Пальчиківської сільської ради Микола Бобров, які поскаржилися на використання орендарем землі в адмінмежах села без правовстановлюючих документів. Перевірити факт порушення земельного законодавства Ольга Залога доручила Управлінню з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

       Жителька Чигирина Світлана Завєщанная приїхала по консультацію щодо створення громадських пасовищ, а представник ТОВ «Чорнобай м’ясо», що в селі Скородистик Чорнобаївського району, з’ясував питання про продовження договору оренди землі.

        Також відвідувачі запитували Ольгу Володимирівну про те, як отримати землю у власність і зібрати потрібні документи.

    Очільник Держгеокадастру області всім надала кваліфіковану консультацію, роз’яснила кожному подальші дії задля вирішення земельних проблем.

      Прийом громадян у Головному управління Держгеокадастру у Черкаській області проводиться щотижня згідно з графіком, який розміщений на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня». Попередній запис на прийом здійснюється за телефоном (0472) 36-07-32.