У приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області сьогодні, 19 вересня, відповідно до графіка відбувся особистий прийом громадян начальником землевпорядної служби Черкащини Ольгою Залогою. На прийомі також був присутній головний спеціаліст відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення Олександр Безбородько.

Задля вирішення земельних питань звернулося чотирнадцять осіб із сіл Черкаського, Городищенського, Канівського, Чигиринського районів та із міст Черкаси й Золотоноша. Переважно люди з’ясовували питання щодо отримання землі у власність, зокрема працівниками соціальної сфери, надання дозволу на розробку проекту землеустрою, зміни цільового призначення землі, земельних аукціонів тощо.

 

Ольга Залога надала всім кваліфіковану консультацію, роз’яснила відвідувачам подальші дії, щоб вирішити земельні проблеми.

 

Прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області проводиться щотижня згідно з графіком, який розміщений на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня». Попередній запис на прийом здійснюється за телефоном 099-130-64-75.