Сьогодні в приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області відповідно до графіка відбувся особистий прийом громадян начальником землевпорядної служби Черкащини Ольгою Залогою. На прийомі також була начальник відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення Валентина Коваленко.

Із земельними питаннями прийшло дев’ять громадян, зокрема учасник АТО, представники агрофірм, голова Рацівської сільської ради. Відвідувачі приїхали з різних районів: Маньківського, Чигиринського, Тальнівського, Городищенського, Смілянського та Золотоніського. Переважно люди з’ясовували питання щодо отримання землі у власність, надання дозволу на розробку проекту землеустрою, поділу земельної ділянки, продовження терміну оренди ділянки  тощо.

Ольга Залога надала всім кваліфіковану консультацію, роз’яснила кожному подальші дії задля вирішення земельних проблем.

 Довідково:

Прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області проводиться щотижня згідно з графіком, який розміщений на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня». Попередній запис на прийом здійснюється за телефоном 099-130-64-75.