Сьогодні в приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області відбувся особистий прийом громадян виконувачем обов’язків  начальника Держгеокадатру Черкащини Ольгою Залогою. Щоб вирішити свої проблеми, до керівника землевпорядної служби області  звернулося 17 осіб. Серед них уповноважена особа Драбівецької сільської ради Золотоніського району Олександр Герасименко, який приїхав по консультацію щодо виділення земельної ділянки для учасника АТО, та представник ТОВ «Надія», що в селі Лісовому Тальнівського району, для з’ясування питань про продовження договору оренди землі. Група селян приїхала зі Скибина Жашківського району.

      Більшість відвідувачів запитували Ольгу Володимирівну, як отримати землю у власність. Були й громадяни, у яких виникли земельні спори.

      Ольга Залога всім надала кваліфіковану консультацію, роз’яснила кожному подальші дії задля вирішення земельних проблем.

        «Прийом громадян здійснюю щотижня згідно з графіком, який розміщений на сайті нашого відомства. Заздалегідь люди записуються, що дає змогу підготуватися до прийому й установити порядок черги. Щомісяця здійснюю виїзні прийоми в районних центрах. Намагаюся, щоб відвідувачі залишали мій кабінет задоволені відповіддю, зрозуміли, як вирішити свої земельні проблеми, уникнути помилок, що трапляються під час збору документів, чи дізналися про свої права в межах чинного законодавства», – зазначила керівник Держгеокадастру області.