У Черкаській області виявили бажання отримати земельні ділянки 10 446 учасників антитерористичної операції та членів сімей військовослужбовців. Саме стільки заяв про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою надійшло до Головного управління Держгеокадастру області з початку запровадження ініціативи влітку 2014 року до сьогодні. Позитивно розглянуто 6 391 клопотання про виділення землі загальною площею 10 757 га, обґрунтовано та відправлено на доопрацювання 3 890 пакетів документів.

Уже отримали у власність земельні ділянки загальною площею 8 968,95 га за рахунок земель державної власності сільськогосподарського призначення 5 168 військовослужбовців і членів сімей загиблих. Лише минулого тижня Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області надало у власність атовцям 136 земельних ділянок, що є одним із найкращих показників в Україні.

Заяви про виділення земельних наділів учасникам АТО землевпорядники Черкащини розглядають оперативно й позачергово.

       Довідково:

   На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, що бажають отримати земельні ділянки.