Виконувач обов`язків начальника Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Оксана Яковенко взяла участь у передачі «Тема дня» на Українському радіо «Рось». Ішлося про самовільне захоплення земель сільськогосподарського призначення, що на сьогодні є актуально.

Про важливість цієї проблеми свідчить робота Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру, що виявляє самоволи й узагалі контролює дотримання вимог земельного законодавства землекористувачами, власниками земельних ділянок, органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування.

Зі слухачами й учасниками передачі вийшла конструктивна розмова, діалог, що сприяло обізнаності черкащан у земельній сфері. Зокрема Оксана Яковенко пояснила різницю між самовільним захопленням земель і рейдерством в аграрному секторі,  порядок повернення земель, права власників і користувачів на відшкодування збитків у вигляді неотриманих доходів (у т. ч. орендної плати) і шкоди за самовільне зайняття.