Для інформування населення про реформи земельних відносин, гарантування їм прямого діалогу й оперативного вирішення злободенних питань віднині постійно проводитимуться комплексні виїзні прийоми громадян за участю керівника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Олександра Матвійчука.

Так сьогодні, 27 лютого, відбувся перший таких захід у селі Прохорівці Канівського району. На зустріч із в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області прийшли 18 осіб, яких зокрема цікавили питання щодо виділення земельних ділянок працівникам і пенсіонерам соціальної сфери, причини відмов у наданні землі, що селяни отримали раніше, та чи обов’язкове погодження рішень про виділення земельних ділянок за межами населеного пункту із сільською радою.

«Прийоми громадян на місцях сприяють швидкому вирішенні їхніх проблем, адже не кожен селянин, а надто з віддаленого села, має змогу приїхати до Держгеокадастру в Черкаси. До того ж такі зустрічі показують нашу відкритість і бажання допомогти кожному. Виїзні прийоми відбуватимуться щочетверга в різних куточках Черкащини, графік складено на цілий рік», – зазначив після прийму громадян Олександр Матвійчук.

Своєю чергою сільський голова Прохорівки Віталій Дошка подякував керівнику землевпорядної служби області за конструктивний діалог із селянами, чіткі відповіді, роз’яснення подальших дій. Він запевнив, що всі прохорівчани залишилися задоволені таким спілкування.

 

Із графіком проведення виїзних прийомів начальником Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області в сільських радах можна ознайомитися на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня» за посиланням: http://cherkaska.land.gov.ua/info/hrafik-osobystoho-pryiomu-hromadian/