Сьогодні, 12 березня,  відбувся особистий прийом громадян начальником землевпорядної служби області Ольгою Залогою. На прийомі також була начальник Управління землеустрою та охорони земель Валентина Коваленко.

Щоб розв’язати свої земельні проблеми, до Головного управління Держгеокадастру прибуло шестеро осіб. Вони приїхали з Тальнівського, Городищенського, Чорнобаївського, Смілянського районів і Черкас.

Громадяни запитували про виділення земельних ділянок працівникам соціальної сфери, передачу земельних ділянок у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, отримання ділянок учасниками АТО в іншій області, з’ясовували правильність проектної документації тощо.

  

Начальник Держгеокадастру Черкаської області надала консультації й вичерпні відповіді всім громадянам, роз’яснила їхні подальші дії. Також для оперативного вирішення питань відвідувачів Ольга Залога залучила начальників відділів Держгеокадастру в тих районах, звідки приїхали селяни.

 

Прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області проводиться щотижня згідно з графіком, який розміщений на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня».