У Держгеокадастрі Черкаської області 20 лютого відбувся черговий особистий прийом громадян начальником відомства Ольгою Залогою. На прийомі також була присутня начальник Управління землеустрою та охорони земель Валентина Коваленко.

Для вирішення земельних проблем до керівника землевпорядної служби Черкащини звернулося 8 осіб, які прибули з Маньківського, Корсунь-Шевченківського, Черкаського районів та Чигирина, Черкас і Городища. Серед них – голова сільської ради, представники СТОВ і фермерського господарства.

 

Громадяни з’ясовували питання щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО, продовження терміну договору оренди,  цікавилися про повноваження ОТГ щодо розпорядження землею та як отримати витяг про нормативну грошову оцінку землі.

Ольга Залога всім роз’яснила, як діяти відповідно до земельного законодавства, та надала кваліфіковану консультацію для вирішення порушених громадянами питань.

Прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області проводиться щотижня згідно з графіком, який розміщений на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня».