Світовий банк визнав український земельний кадастр одним із найдосконаліших у світі.   Про це йдеться у відеоповідомленні  установи http://www.worldbank.org/uk/news/video/2017/11/15/ukraine-new-cadaster-helps-reduces-corruption  на честь 25-річного партнерства Світового банку  з Україною.

Як відзначають експерти Світового банку, новий державний земельний кадастр розроблений відповідно до найкращих світових стандартів  і зменшив вартість реєстрації земельних ділянок  на 2/3 за рахунок скорочення часу реєстрації та зменшення масштабів корупції. Відзначається, що час реєстрації скоротився з декількох днів до 21 хвилини в середньому  та зводиться до одного візиту до центру реєстрації.

Електронний Державний земельний кадастр запущено 2013 року, що відкрило доступ до Національної кадастрової системи.  2015 року на  базі  Держземкадастру почали впроваджувати електронні послуги, тож сервіс більш прозорим і зручним. Конвертація відомостей про земельні ділянки в електронний формат зробила можливим переведення в онлайн частини процедур, усунувши чиновника від їх виконання і зменшивши можливості для корупції.