Сьогодні, 5 березня, виконувач обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Олександр Матвійчук відповідно до графіка провів виїзний прийом громадян у Матусівській об’єднаній територіальній громаді Шполянського району.

Для з’ясування своїх земельних питань на прийом прийшли семеро осіб. Люди переважно цікавилися порядком отримання у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, під будівництво й обслуговування споруд, приватизацією городів, виправленням у відомостях ДЗК місця розташування земельної ділянки тощо. Начальник відділу земельних ресурсів ОТГ Григорій Присяжний порушив проблему використання землі сільгоспвиробниками без правовстановлюючих документів.

Олександр Матвійчук уважно вислухав кожного селянина, роз’яснив, як вирішити порушені питання відповідно до земельного законодавства, і надав консультації всім відвідувачам щодо подальших дій.

 

Виїзні прийоми керівника Держгеокадастру Черкаської області відбуваються в різних населених пунктах щочетверга, що сприяє інформуванню населення про реформи земельних відносин, гарантує відкритий діалог та оперативне вирішення проблем.

Із графіком виїзних прийомів можна ознайомитися на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня» за посиланням: http://cherkaska.land.gov.ua/info/hrafik-osobystoho-pryiomu-hromadian/