Сьогодні, 30 січня, на особистий  прийом громадян до в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Олександра Матвійчука прийшла група учасників АТО/ООС, які бажають отримати земельні ділянки у власність. Керівник обласного Держгеокадастру роз’яснив процедуру забезпечення землею військовослужбовців і сімей загиблих воїнів, розроблену відповідно до підписаного Меморандуму про співпрацю між Держгеокадастром Черкаської області й Радою ветеранів України в листопаді 2019 року. До того ж Олександр Матвійчук зазначив, що з цим питанням можна звернутися й до об’єднаних територіальних громад, які на цей час розпоряджаються понад 73-ма тисячами гектарами землі на території Черкащини.

Щоб з’ясувати свої питання, на прийом до виконувача обов’язків начальника обласного Держгеокадастру також завітали голови сільських рад Черкаського району. Очільники   Байбузівської, Будищенської й Софіївської громад цікавилися виділенням землі соціальній сфері. Голова Тубільцівської сільської ради клопотала про землю для місцевих атовців, а голови Мошнівської й Кумейківської сільрад дізнавалися про внесення в перелік земельних ділянок сільгосппризначення для продажу прав оренди на аукціоні, що є головним надходженням до місцевого бюджету.

На особистий прийом ще прибули люди з Христинівського, Лисянського, Маньківського районів і Чорнобая. Вони запитували, як встановити межу між ділянками, оформити землю, на якій перебуває нерухоме майно, про неспівпадіння поділу тощо.

  

Олександр Матвійчук надав консультації та роз’яснив відвідувачам шляхи вирішення їхніх проблем. Для оперативної допомоги громадянам залучив начальників різних управлінь і відділів Головного управління.

Протягом січня керівництво Держгеокадастру Черкаської області провело 6 особистих прийомів і 2 виїзних у районах. Також для зручності громадян у Головному управлінні щодня працює «Громадська приймальня».