У День захисника України, 14 жовтня, в Корсуні-Шевченківському відбулося урочисте вручення 80-тьом учасникам АТО витягів про реєстрацію права власності на земельні ділянки загальною площею 160 гектарів. На цей захід, що пройшов у актовій залі райдержадміністрації, зібралися військовослужбовці та їхні рідні, голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова районної ради Валерій Заболотній, голови ОТГ. Вручала документи атовцям начальник Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ольга Залога.

    

Голова Спілки ветеранів АТО Корсунь-Шевченківського району Іван Журавльов від імені побратимів подякував в. о. Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Олександрові Колотіліну, начальникові Держгеокадастру Черкаської області Ользі Залозі, директорові Черкаської регіональної філії Центру ДЗК Юрію Підгайному, працівникам ЦНАПу, районному керівництву й самим атовцям. За виконану роботу, розуміння й допомогу очільник спілки ветеранів АТО нагородив орденом «За розбудову України» Ольгу Залогу та Юрія Підгайного.

 

Довідково:

Станом на 10 жовтня 2018 року Головне управління надало 7 654 дозволи на розробку землевпорядної документації на загальну площу 13 050,11 га, з них: 1 022 дозволи на загальну площу 122,29 га для ведення індивідуального садівництва та 6 632 дозволи на загальну площу 12 927,82 га – для ведення особистого селянського господарства.

Наразі в області 6 001 особа з числа військовослужбовців, правоохоронців і членів їхніх родин уже отримали у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності земельні ділянки загальною площею 10 355,3 га.