Для забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їхніх звернень і надання кваліфікованих роз’яснень із питань земельних відносин 19 червня з 14.00 до 16.00 в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській  області Олександр Безбородько провів особистий прийом громадян, на якому також був присутній начальник Відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення Євгеній Коломієць.

Під час прийому розглянуто звернення щодо надання земельних ділянок учасникам АТО, розпаювання землі для членів фермерського господарства, виділення землі під сільське кладовище тощо.

Відвідувачі, які прибули з Чигиринського, Золотоніського й Черкаського районів, отримали вичерпну відповідь на запитання та роз’яснення законодавства для вирішення земельних проблем.

Прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області проводиться щотижня за розкладом, який розміщений на сайті відомства в рубриці «Громадська приймальня» й на стенді в приміщенні установи. Для зручності громадян запроваджено попередній запис за телефоном 093-151-43-70 або 36-07-32 (приймальня).