Ведення Державного земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори протягом січня зареєстрували 3050 земельних ділянок, видали 2413 відомостей із Державного земельного кадастру про земельну ділянку й 1028 викопіювань із кадастрової карти (плану).

Інформація про результати земельних аукціонів. Минулого місяця проведено вісім аукціонів із продажу 17 лотів. За результатами торгів, продано 6 земельних ділянок загальною площею 43,8 га.

Здійснення державного земельного контролю. Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель протягом січня 2020 року склали 57 актів перевірок із питань дотримання вимог земельного законодавства землекористувачами, власниками земельних ділянок, органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування у сфері земельних відносин.

За результатами перевірок виявлено 19 порушень, видано стільки ж приписів на їх усунення й притягнуто до адміністративної відповідальності 5 порушників, розглянуто 5 постанов про накладення адміністративних стягнень.

За місяць проведено три розрахунки розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму 20207 грн, сплачено добровільно 44361 грн із урахуванням коштів за попередній період.

Також внесено 6 клопотань до органів державної влади та органів місцевого самоврядування про приведення прийнятих розпоряджень і рішень про передачу земельних ділянок в оренду, власність і користування відповідно до законодавства.