Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи з 6 до 13 грудня 2019 року

Ведення Державного земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори протягом тижня зареєстрували 1034 земельні ділянки, видали 631 відомість із Державного земельного кадастру про земельну ділянку й 410 викопіювань із кадастрової карти (плану).

Інформація про результати земельних аукціонів. Минулого тижня проведено два аукціони з продажу 4 лотів. За результатами торгів, продано одну земельну ділянку площею 2,2 га, що  розташована в Жашківському районі.

Здійснення державного земельного контролю. Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель із 6 до 13 грудня склали 8 актів перевірок із питань дотримання вимог земельного законодавства землекористувачами, власниками земельних ділянок, органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування у сфері земельних відносин.

За результатами перевірок виявлено 2 порушення, видано стільки ж приписів на їх усунення й притягнуто до адміністративної відповідальності двох порушників, розглянуто одну постанов про накладення адміністративних стягнень.

Також розраховано шкоду, заподіяну внаслідок порушень вимог земельного законодавства, сплачено добровільно 127 723 грн із урахуванням коштів за попередній період.