Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи з 13 до 21 грудня 2019 року

Ведення Державного земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори протягом тижня зареєстрували 1305 земельних ділянок, видали 1119 відомостей із Державного земельного кадастру про земельну ділянку й 808 викопіювань із кадастрової карти (плану).

Інформація про результати земельних аукціонів. Минулого тижня проведено п’ять аукціони з продажу 16 лотів. За результатами торгів, продано дві земельні ділянки загальною площею 35 га.

Здійснення державного земельного контролю. Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель із 13 до 21 грудня склали 20 актів перевірок із питань дотримання вимог земельного законодавства землекористувачами, власниками земельних ділянок, органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування у сфері земельних відносин.

За результатами перевірок виявлено 3 порушення, видано стільки ж приписів на їх усунення й притягнуто до адміністративної відповідальності одного порушника, розглянуто дві постанови про накладення адміністративних стягнень.

Також проведено два розрахунки розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму 51 187 грн, сплачено добровільно 87 327 грн із урахуванням коштів за попередній період.