Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи із 7 до 11 жовтня 2019 року

Ведення Державного земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори протягом тижня зареєстрували 1024 земельні ділянки та видали 652 відомості із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Екстериторіальність погодження проектів землеустрою. Із 7 до 11 жовтня 2019 року надано 294 висновки про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Державна землевпорядна експертиза: надано 27 висновків державної експертизи землевпорядної документації.

Здійснення державного земельного контролю. Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель із 7 до 11 жовтня склали 35 актів перевірок із питань дотримання вимог земельного законодавства землекористувачами, власниками земельних ділянок, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування у сфері земельних відносин.

За результатами перевірок виявлено 14 порушень, видано 14 приписів на усунення порушень і притягнуто до адмінвідповідальності 12 порушників, розглянуто 15 постанов про накладення адміністративних стягнень на загальну суму 5270 грн.

Також проведено 17 розрахунків розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства на  загальну суму 79 756 грн., сплачено добровільно 22 174 грн.