Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи із 15 до 18 жовтня 2019 року

Ведення Державного земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори протягом тижня зареєстрували 1034 земельні ділянки та видали 550 відомостей із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Державна землевпорядна експертиза: надано 3 висновки державної експертизи землевпорядної документації.

Екстериторіальність погодження проектів землеустрою. Із 15 до 18 жовтня 2019 року надано 233 висновки про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Здійснення державного земельного контролю. Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель протягом минулого тижня склали 8 актів перевірок з питань дотримання вимог земельного законодавства землекористувачами, власниками земельних ділянок, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування у сфері земельних відносин.

За результатами перевірок виявлено 3 порушення, видано стільки ж приписів для усунення порушень і притягнуто до адмінвідповідальності 2 порушники, розглянуто 4 постанови про накладення адміністративних стягнень на загальну суму 680 грн.

Також проведено 3 розрахунки розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму 19694 грн, сплачено добровільно 70631 грн.