Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи із 18 до 25 жовтня 2019 року

Ведення Державного земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори протягом тижня зареєстрували 1109 земельних ділянок і видали 775 відомостей із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Державна землевпорядна експертиза: надано 12 висновків державної експертизи землевпорядної документації.

Екстериторіальність погодження проектів землеустрою. Із 18 до 25 жовтня 2019 року надано 247 висновків про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Здійснення державного земельного контролю. Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель протягом минулого тижня склали 15 актів перевірок із питань дотримання вимог земельного законодавства землекористувачами, власниками земельних ділянок, органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування у сфері земельних відносин.

За результатами перевірок виявлено 15 порушень, видано стільки ж приписи на усунення порушень і притягнуто до адміністративної відповідальності 17 порушників, розглянуто 15 постанов про накладення адміністративних стягнень на загальну суму 680 грн.

Також проведено 12 розрахунків розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму 81204 грн, сплачено добровільно 20733 грн.