Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи із 28 жовтня до 1 листопада 2019 року

Ведення Державного земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори протягом тижня зареєстрували 719 земельних ділянок і видали 695 відомостей із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Державна землевпорядна експертиза. За цей час надано 18 висновків державної експертизи землевпорядної документації.

Екстериторіальність погодження проектів землеустрою. Із 28  жовтня до 1 листопада експерти надали 116 висновків про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Результати земельних аукціонів. Протягом тижня продано права оренди 20-тьох земельних ділянок загальною площею 198,82 га.

Здійснення державного земельного контролю. Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель протягом минулого тижня склали 10 актів перевірок із питань дотримання вимог земельного законодавства землекористувачами, власниками земельних ділянок, органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування у сфері земельних відносин.

За результатами перевірок виявлено 10 порушень, видано стільки ж приписи на усунення порушень і притягнуто до адміністративної відповідальності 9 порушників, розглянуто 7 постанов про накладення адміністративних стягнень.

Також проведено 9 розрахунків розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму 81006 грн, сплачено добровільно 108354 грн.