Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи із 4 до 8 листопада 2019 року

Ведення Державного земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори протягом тижня зареєстрували 1027 земельних ділянок, видали 653 відомостей із Державного земельного кадастру про земельну ділянку й 335 викопіювань із кадастрової карти (плану).

Державна землевпорядна експертиза. За цей час надано 34 висновки державної експертизи землевпорядної документації.

Екстериторіальність погодження проектів землеустрою. Із 4 до 8 листопада експерти надали 205 висновків про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Інформація про результати земельних аукціонів. Минулого тижня в Черкаській області продано права оренди 2 земельних ділянок загальною площею 35,35 га.

Здійснення державного земельного контролю. Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель протягом минулого тижня склали 18 актів перевірок із питань дотримання вимог земельного законодавства землекористувачами, власниками земельних ділянок, органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування у сфері земельних відносин.

За результатами перевірок виявлено 7 порушень, видано стільки ж приписів на усунення порушень і притягнуто до адміністративної відповідальності 5 порушників, розглянуто 7 постанов про накладення адміністративних стягнень.

Також проведено 4 розрахунки розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму 32684 грн, сплачено добровільно 85407 грн. з урахуванням коштів за попередній період.