Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи з 11 до 15 листопада 2019 року

Ведення Державного земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори протягом тижня зареєстрували 933 земельні ділянки, видали 719 відомостей із Державного земельного кадастру про земельну ділянку й 230 викопіювань із кадастрової карти (плану).

Державна землевпорядна експертиза. За цей час надано 37 висновків державної експертизи землевпорядної документації.

Інформація про результати земельних аукціонів. Минулого тижня в Черкаській області продано права оренди 4 земельних ділянок загальною площею 62,9 га.

Здійснення державного земельного контролю. Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель із 11 до 15 листопада  склали 53  акти перевірок із питань дотримання вимог земельного законодавства землекористувачами, власниками земельних ділянок, органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування у сфері земельних відносин.

За результатами перевірок виявлено 6 порушень, видано стільки ж приписів на їх усунення й притягнуто до адміністративної відповідальності 5 порушників, розглянуто 5 постанов про накладення адміністративних стягнень.

Також проведено 3 розрахунки розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму 20597 грн, сплачено добровільно 51147 грн із урахуванням коштів за попередній період.