Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи з 25 до 29 листопада 2019 року

Ведення Державного земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори протягом тижня зареєстрували 2063 земельні ділянки, видали 813 відомостей із Державного земельного кадастру про земельну ділянку й 374 викопіювань із кадастрової карти (плану).

Державна землевпорядна експертиза. За цей час надано 20 висновків державної експертизи землевпорядної документації.

Екстериторіальність погодження проектів землеустрою. Із 25 до 29 листопада експерти надали 316 висновків про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Інформація про результати земельних аукціонів. Минулого тижня проведено п’ять аукціонів, під час яких продано 9 земельних ділянок загальною площею 125,8 га на території Черкаської області.

Здійснення державного земельного контролю. Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель із 25 до 29 листопада  склали 36  актів перевірок із питань дотримання вимог земельного законодавства землекористувачами, власниками земельних ділянок, органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування у сфері земельних відносин.

За результатами перевірок виявлено 8 порушень, видано стільки ж приписів на їх усунення й притягнуто до адміністративної відповідальності 8 порушників, розглянуто 7 постанов про накладення адміністративних стягнень.

Також проведено 7 розрахунків розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму 151 917 грн, сплачено добровільно 107 800  грн із урахуванням коштів за попередній період.