Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи з 2 до 6 грудня 2019 року

Ведення Державного земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори протягом тижня зареєстрували 1724 земельні ділянки, видали 748 відомостей із Державного земельного кадастру про земельну ділянку й 448 викопіювань із кадастрової карти (плану).

Державна землевпорядна експертиза. За цей час надано 25 висновків державної експертизи землевпорядної документації.

Екстериторіальність погодження проектів землеустрою. Із 2 до 6 грудня експерти надали 273 висновки про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Інформація про результати земельних аукціонів. Минулого тижня проведено два аукціони з продажу 5-ти лотів загальною площею 54,87 га. Земельні ділянки, права оренди яких продано, розташовані в Золотоніському й Чигиринському районах.

Здійснення державного земельного контролю. Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель із 2 до 6 грудня склали 35 актів перевірок із питань дотримання вимог земельного законодавства землекористувачами, власниками земельних ділянок, органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування у сфері земельних відносин.

За результатами перевірок виявлено 8 порушень, видано стільки ж приписів на їх усунення й притягнуто до адміністративної відповідальності 8 порушників, розглянуто 12 постанов про накладення адміністративних стягнень.

Також проведено 10 розрахунків розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму 38 554 грн, сплачено добровільно 46 360 грн із урахуванням коштів за попередній період.