У липні за підсумками електронних торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, продано на сім років права оренди 37-ми земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 199,2 га. Ці ділянки – в Драбівському, Жашківському, Золотоніському й Монастирищенському районах.

За результатами торгів до сільських рад, в адмінмежах яких розташовані зазначені земельні ділянки, переможці торгів разом сплачуватимуть понад 1 млн 110 тис. грн щороку.

Найдорожче продано право оренди земельної ділянки площею 44,7 га в адмінмежах Левченківської сільської ради Драбівського району. Розмір річної орендної плати зріс до 182,37% від нормативної грошової оцінки землі (НГО) та становить 587 608 грн (стартова вартість була 25777 грн – 8% від НГО).

Довідково:

Електронні торги проводять відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 688 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».