Протягом січня – листопада 2021 року спеціалісти Держгеокадастру Черкаської області спрямували до місцевих бюджетів 4 млн 222 тис. гривень, що сплачені фізичними та юридичними особами за адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК). За цей час надано майже 40 тисяч платних послуг у земельній сфері.

Найбільше – 4 млн грн – надійшло до бюджетів за отримання відомостей із ДЗК. Державні кадастрові реєстратори виготовили 38 697 таких документів.

Також землевпорядна служба Черкащини надала 62 974 безоплатні адмінпослуги, що становить 61,2%. Найчастіше громадяни та юридичні особи зверталися щодо державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягів із ДЗК (43 623 шт.) і внесення до ДЗК відомостей (змін до них) про земельну ділянку – 11 869 послуг.

Усього цього року Держгеокадастр Черкаської області надав близько 103 тисячі адміністративних послуг із питань ведення ДЗК.

Довідка:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.