Протягом березня 2017 року Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області включило до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення  державної власності, права оренди на які можуть бути реалізовані на земельних торгах, 14 ділянок. Вони розташовані в Звенигородському, Золотоніському, Монастирищенському, Тальнівському, Маньківському, Драбівському, Канівському, Чорнобаївському, Черкаському й Уманському районах. Загальна площа запропонованих земельних ділянок становить 106,8 гектара.

       Усього станом на 31 березня 2017 року перелік включає 549 земельних ділянок загальною площею 7634 гектари, що в Черкаській області.

        Довідково:

   Про обов’язковість продажу земельних ділянок державної чи комунальної власності або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах) ідеться в ст. 134 Земельного кодексу України. Організатор земельних торгів визначає перелік земельних ділянок державної чи комунальної власності та/або прав на них, які виставляють на земельні торги окремими лотами. Забороняється вносити до зазначеного переліку призначені під забудову земельні ділянки без урахування у випадках, передбачених законом, результатів громадського обговорення (ст. 136 ЗКУ).