У Черкаській області з початку 2021 року державні кадастрові реєстратори видали 8708 витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру (ДЗК). Заяви надійшли від громадян через веб-сайт Держгеокадастру, замовлені безпосередньо з Публічної кадастрової карти (http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta).

Усього онлайн-послугою «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру», що запроваджена в липні 2015 року, в області скористалося майже 56,7 тис. осіб.

Також повідомляємо, що на сьогодні витяги з ДЗК через Публічну кадастрову карту можна замовити тільки без відомостей із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Витяги з відомостями з зазначеного реєстру замовляються у будь-якому ЦНАПі й додатково сплачується адміністративний збір за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Довідково

На сайті Держгеокадастру доступні онлайн-послуги у сфері земельних відносин. Функціонал дає можливість просто, зручно й оперативно отримати найбільш потрібні довідки та документи. За допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можна замовити адміністративні й отримати сервісні електронні послуги Держгеокадастру, зокрема відомості Державного земельного кадастру, витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, інформацію про суб’єкта речового права в ДЗК тощо.