Онлайн-послугою «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» в Черкаській області скористалося вже 6342 особи. Цю електронну послугу Держгеокадастр запровадив улітку 2015 року.

       Найбільше онлайн-послугою користуються жителі Корсунь-Шевченківського району – 2856 замовників,  Уманського району й м. Умані (484), Черкаського району й Черкас – (483), Тальнівського району – 441 особа. Найменше замовили витягів із ДЗК через Інтернет у Катеринопільському й Монастирищенському районах, у містах Каневі й Золотоноші. Проте все більше людей пересвідчується в перевазі електронних послуг Держгеокадастру, про що засвідчує зібрана інформація. Так, коли на початку вересня в Маньківському районі було лише 4 онлайн-замовлення, то на сьогодні – 78, у Звенигородському за цей час кількість електронних звернень за витягом збільшилася з 32 до 110, на Драбівщині – з 20 до 62.

       Електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку працює на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua (у розділі «Публічна кадастрова карта»). Сервіс дозволяє здійснити оплату за допомогою електронного платіжного засобу й замовити одержання витягу в будь-якому зручному для заявника центрі надання адміністративних послуг незалежно від місця проживання.