На сьогодні в Черкаській області 3006  осіб скористалися онлайн-послугою «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру». Електронна послуга Держгеокадастру, запроваджена в липні 2015-го, усе більше набуває популярності серед населення. Адже за 6 місяців минулого року через Інтернет замовили витяг із ДЗК про земельну ділянку лише 732 особи, а з початку 2016 року – аж 2274.

   Найактивніше цією онлайн-послугою користуються жителі Корсунь-Шевченківського району – 1880 замовників, Смілянщини – 257, Городищини – 144, Тальнівщини – 107. Найменше замовили витягів із ДЗК через Інтернет у Каневі, Золотоноші, Лисянському й Маньківському районах.

     Електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку працює на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua (у розділі «Публічна кадастрова карта»). Сервіс дозволяє здійснити оплату за допомогою електронного платіжного засобу й замовити одержання витягу в будь-якому зручному для заявника центрі надання адміністративних послуг. Онлайн-послуга «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» діє задля зручності громадян.

       «Ми хочемо до липня 2016  року перевести в електронний формат усі наші адмінпослуги. Їх у Держгеокадастрі небагато, всього шістнадцять, щоправда, ми надаємо ці послуги великій кількості людей: нашими клієнтами щорічно є майже півтора мільйона громадян», – зазначив голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Максим Мартинюк.