На земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, продано права оренди чотирьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею більше як 61 га.

    Інвестори орендували три земельні ділянки в адміністративних межах Зам’ятницької сільської ради та одну – на території Медведівської сільської ради. За користування цією землею до сільських бюджетів щорічно надходитиме 198 тис. 674 грн., що на 85,7 тис. грн. більше від стартової ціни, яка становила 112 тис. 958 грн. [8% від нормативної грошової оцінки землі (НГО)].

   Найдорожчою стала ділянка площею 11,2 га в адмінмежах Зам’ятницької сільської ради, де розмір річної орендної плати за результатами торгів збільшився від стартової ціни (24,5 тис. грн.) майже на 360%, що в грошовому еквіваленті становить 88 тис. грн., або ж 28,72% від НГО.

    Майже втричі зросла вартість оренди (до 21,24% від НГО) ще однієї земельної ділянки на території цієї ж сільради. До місцевого бюджету за користування цією ділянкою щорічно надходитиме понад 34 тис. грн. замість 12,8 тис. грн.

       Довідка:

    Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщено на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні торги».