Напередодні дня Святого Миколая працівники Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області завітали до КП «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» («Теплий дім»), щоб привітати вихованців цього закладу зі святом.

Колектив Держгеокадастру області придбав дітям мішки-пуфи, набори для творчості, настільні ігри: «Твістер», «Монополія», «Дженга», шашки, шахи, конструктори «Лего» для хлопчиків і дівчаток, картинки за номерами для розфарбовування та ін.  Подарунки мають неабияку розвивальну мету, бо ж діти завдяки наборам для творчості навчатимуться вишивати, випалювати малюнки на дереві, із бісеру робити прикраси тощо. Такі заняття принесуть користь для логічного мислення, винахідливості, розвитку здібностей і, можливо, вибору професії в майбутньому.

На жаль, через карантин землевпорядники не змогли поспілкуватися з вихованцями закладу, як це було завжди. Однак діти знають про увагу до них, адже саме під час таких свят вони переконуються, що їх люблять, цінують, про них турбуються, і це гарний приклад доброзичливих взаємин між людьми.

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області раніше закупило для закладу великий килим на підлогу, електросушки для рук, пилососи, машинку для підстригання, роликові ковзани, пеніборди, фени для сушіння волосся, мийні засоби тощо.