Сьогодні, в день Святого Миколая, працівники Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області завітали до КП «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» («Теплий дім»), щоб привітати вихованців цього закладу зі святом.

Привезли фрукти, які так корисні в зимову пору року, і засоби гігієни. Та головне для діток, які обділені домашнім теплом і любов’ю рідних, – це увага, добре слово, аплодисменти їхнім виступам.

«Ми приїхали до вас із подарунками, бо знаємо, що ви слухняні й дуже хороші дітки. У це свято треба забути про всі невдачі й неприємності та задумувати бажання, вірити в те, що дива трапляються, – звернулася до вихованців закладу в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Оксана Сіроштан. – Ви, діти, – найбільша цінність у нашій країні. І ми сподіваємося, що в майбутньому ваша праця, здібності, талант збагатять Україну, зроблять її великою європейською державою. А сьогодні хай Святий Миколай принесе нам переможний мир, щоб повернулися додому, до своїх дітей усі наші військові, і щоб більше ніколи ви не чули звуки сирен повітряної тривоги й вибухів ракет, а мали щасливе дитинство».

  Вихованці «Теплого дому» подякували гостям концертом: танцювали, співали патріотичні пісні, декламували вірші.

Держгеокадастр Черкаської області вже сьомий рік поспіль опікується КП «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей». Раніше придбано для «Теплого дому» електросушки для рук, два пилососи, машинку для підстригання, фени для сушіння волосся, великий килим на підлогу, пральний порошок, засоби особистої гігієни, мішки-пуфи, набори для творчості й логіки, розмальовки, фарби, олівці, іграшки ролики й пеніборди, настільні ігри «Твістер», «Монополія», «Дженга», шашки, шахи, конструктори «Лего» для хлопчиків і дівчаток, картинки за номерами для розфарбовування, спортивний інвентар: футбольні, волейбольні й баскетбольні м’ячі, скакалки й нейроскакалки, літачки планерні метальні з пінопласту, кільцекиди, набори для бадмінтону, боулінгу, дартсу тощо.

Вихователі закладу, які вкладають частину своєї душі в дитячі серця, подякували представникам Держгеокадастру за шефство, що триватиме й надалі.