Сьогодні, в день Святого Миколая, виконувач обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Олександр Матвійчук завітав до КП «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» («Теплий дім»), щоб привітати вихованців цього закладу зі святом.

Олександр Матвійчук від колективу Держгеокадастру області подарував кожній дитині пакунок солодощів, а також на прохання адміністрації закладу привіз пральний порошок, засоби для миття посуду, плит, вікон, підлоги та для особистої гігієни дітей (шампуні-гелі, мило, зубні пасти й щітки, серветки).

Вихованці «Теплого дому» виступили перед гостями з концертом: танцювали, співали про Святого Миколая, декламували вірші про зиму. Діти мали веселий настрій, щиро раділи подарункам і обмінювались один із одним враженнями.

«Ми відвідуємо Центр двічі на рік: з нагоди Міжнародного дня захисту дітей і на свято Миколая. Видно, що діти чекають нас, готують художні номери, святково одягаються, ввічливо поводяться. А головне: у ці дні вихованці закладу отримують увагу, якої їм так бракує. Вони горнуться навіть до незнайомих людей, залюбки спілкуються, – зазначив Олександр Матвійчук після візиту до Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. –  Під час таких свят діти переконуються, що їх люблять, цінують, про них турбуються, і це гарний приклад доброзичливих взаємин між людьми».

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області раніше закупило для закладу великий килим на підлогу, електросушки для рук, пилососи, машинку для підстригання, мийні засоби тощо.