Підсумки за минулий тиждень та планування на наступний, стан виконання поставлених доручень і виконавська дисципліна – такі питання розглянуто сьогодні, 31 серпня, під час робочої наради в Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області.

«Уранці щопонеділка підбиватимемо підсумки зробленого за тиждень, розглядатимемо особливі доручення Держгеокадастру й внутрішніх нарад, щоб систематизувати й активізувати роботу управління, – зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ігор Віштак. – Так разом ми зможемо оперативно обговорити, продумати алгоритм вирішення всіх нагальних питань».

Начальники управлінь (відділів) землевпорядної служби області доповіли про виконання поставлених завдань, зокрема співпрацю з органами місцевого самоврядування щодо поновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів і виділення земельних ділянок учасникам бойових дій, моніторинг земельних ділянок для внесення їх у перелік на продаж прав оренди під час торгів, інспектування пасовищ (чи насправді використовують їх за призначенням), укладання договорів оренди із сільгоспвиробниками зі збільшенням орендної плати, що поповнить місцеві бюджети, тощо.

Про виконану роботу протягом цього тижня працівники Держгеокадастру Черкаської області відзвітують наступного понеділка.