Сьогодні у вихованців «Теплого дому» свято, до якого вони готувалися заздалегідь: вчили нові пісні й вірші, шили святковий одяг, чепурилися. Хлопчики й дівчатка різного віку радо зустрічали гостей із подарунками.

Завітали до КЗ «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Теплий дім» і працівники Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, що вже кілька років опікується цим дитячим закладом, аби привітати вихованців із Міжнародним днем захисту дітей. Привезли для Центру спортивний інвентар: футбольні, волейбольні й баскетбольні м’ячі, скакалки й нейроскакалки, літачки планерні метальні з пінопласту, кільцекиди, набори для бадмінтону, боулінгу, дартсу тощо. Подарунки сподобалися дітям, адже з ними можна цікаво й корисно для здоров’я провести дозвілля та ще й під час ігор подружитися з однолітками.

 

  

Держгеокадастр області раніше придбав для «Теплого дому» електросушки для рук, два пилососи, машинку для підстригання, фени для сушіння волосся, великий килим на підлогу, пральний порошок, миючі засоби, мила, шампуні, зубні пасти, мішки-пуфи, набори для творчості, ролики й пеніборди, настільні ігри: «Твістер», «Монополія», «Дженга», шашки, шахи, конструктори «Лего» для хлопчиків і дівчаток, картинки за номерами для розфарбовування та ін.

Вихователі дитячого закладу подякували представникам Держгеокадастру за шефство над Центром, діти якого насамперед потребують уваги й любові.