Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру запрошує до обговорення проекту Порядку надходження, ведення обліку, зберігання та використання матеріалів Державного картографо-геодезичного фонду України (далі – Держкартгеофонд).

Проект Порядку передбачає ведення Держкартгеофонду здійснення в електронній формі шляхом створення та підтримання функціонування геоінформаційної системи й відповідних геоінформаційних сервісів, які забезпечують приймання, облік, зберігання, аналіз та оброблення матеріалів і даних, що надходять на зберігання, а також оприлюднення метаданих на національному геопорталі національної інфраструктури геопросторових даних.

Формування й ведення Держкартгеофонду, приймання матеріалів та їх автоматизовану перевірку (валідацію) передбачено здійснювати адміністратором Держкартгеофонду.

Проект Порядку розроблено відповідно до Закону України від 19 жовтня 2022 р. № 2698–IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель».

Ознайомитися з проектом Порядку ви можете за посиланням https://bit.ly/40ZGvdQ.

Пропонуємо долучитися до громадського обговорення проекту Порядку, свої зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу Департаменту розвитку національної інфраструктури геопросторових даних Держгеокадастру topomaps@land.gov.ua до 14 квітня 2023 року за формою, що розміщена за посиланням https://bit.ly/3ZOvHOx.

Звертаємо вашу увагу на те, що пропозиції, надані без зазначення контактних даних, не розглядаються.