Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», наказу ГУ Держгеокадастру у Черкаській області «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та здійсненні державної політики щодо реалізації права учасників АТО на отримання земельних ділянок» від 18 лютого 2016 року, при Головному управління Держгеокадастру у Черкаській області створена громадська рада. Її склад сформовано на установчих зборах, які відбулися 19 квітня 2016 року в приміщенні ГУ Держгеокадастру області.

    До громадської ради ввійшли: Олександр Халамейдик (ГО «Воїни АТО Черкащини»), Євген Лихолай (ГО  «Автомайдан-Черкаси), Олександр Піньковський (ПП «Громадський рух «Народний контроль»), Олексій Ющенко (ГО  «Самооборона Майдану»), Василь Шкут (Черкаська обласна асоціація учасників АТО, член координаційної ради).

   Наступне засідання громадської ради разом із представниками ГУ Держгеокадастру заплановане на 11 травня.

Довідка:

Консультації з громадськістю проводяться з метою залучення громадян  до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їхнього вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності зазначених органів. Проведення консультацій із громадськістю має сприяти налагодженню системного діалогу органів виконавчої влади з громадськістю, підвищенню якості підготовки рішень із важливих питань державного й суспільного життя з урахуванням громадської думки, створенню умов для участі громадян у розробленні проектів таких рішень.