Сьогодні з короваєм і квітами завітали до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області представники села Безпечна Жашківського району. Вони дякують за вирішене питання щодо приватизації городів за межами села, що люди займають ще з 1994 року.

      – Ви ж знаєте, що значить для селянина клаптик землі! Ми вже три роки домагаємося, щоб оформити у власність цю землю. Адже в Безпечній одним жителям дали ділянки, а іншим – ні, – каже Іван Іванович Паламарчук. – Нещодавно зібрали сходку села, щоб підготувати звернення до Держгеокадастру області. Однак наступного дня дізналися, що цю землю вилучили з переліку земельних ділянок, що виставлені на аукціон. Цьому ми завдячуємо Ользі Володимирівні Залозі, яка пішла назустріч людям і вирішила це питання.

    Виконувач обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ольга Залога прокоментувала неочікуваний візит жашківчан:

– Жителі села Безпечна звернулися до мене з проханням залишити їм ці городи, які вони обробляють роками. Вважаю, що господарювати на землі мають люди, які там живуть. Тож знімаємо з аукціону цей масив, як і хотіла громада.