Перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Тарас Молочко згідно з графіком провів виїзний прийом громадян у Тальному, на який прийшло одинадцять осіб. Переважно відвідувачі запитували про отримання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та стосовно механізму поділу земельної ділянки. Усі тальнівчани, охочі з’ясувати свої земельні питання, отримали консультації й поради від Тараса Вікторовича.

        Також Тарас Молочко взяв участь у засіданні «круглого столу» на тему «Соціальний захист учасникам АТО», де були присутні атовці району, керівник Відділу Держгеокадастру у Тальнівському районі Геннадій Сикалов, представники органів влади.

        На заході обговорили питання «Про хід забезпечення реалізації права учасників антитерористичної операції на першочергове право отримання у власність земельних ділянок» і запровадження «Стратегії удосконалення механізму управління в сфері використання й охорони земель сільськогосподарських земель державної власності та розпорядження ними», затвердженої постановою Кабінетом Міністрів України 7.06.2017 р. Тарас Молочко й Геннадій Сикалов роз’яснили нові законодавчі акти в земельній сфер, зокрема про переваги для учасників АТО, і надали чіткі відповіді на запитання учасників засідання